EL BARCO SERBIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Mario Kasas i Klara Lago - Prijatelji sa povlasticama

    Sanja94
    Sanja94
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 1386
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 30

    Mario Kasas i Klara Lago - Prijatelji sa povlasticama Empty Mario Kasas i Klara Lago - Prijatelji sa povlasticama

    Počalji od Sanja94 Sre Apr 13, 2011 10:05 pm

    Mario Kasas i Klara Lago - Prijatelji sa povlasticama Mario-11

    Dok je Blanka Suarez sa Migel Anhelom Silvestreom započela, kako se čini vezu, kolega sa snimanja na prvi utisak je izgledalo da je i on pronašao ljubav u naručju Klare Lago sa kojom je sarađivao u seriji "Pakov svet".

    Bilo je smeškanja i više poljubaca na dodelama nagrada "Fotogramas", što je u štampi prouzrokovalo ovakve objave: "Mario Kasas je zaljubljen!"
    Ali fanovi Maria Kasasa mogu da predahnu, iako je istina da je bilo "vatre" sa Klarom, od ljubavi ništa.

    Mariova sestra, Šejla je ovo demantovala na tviteru:
    "Otkloniću vam sumnje, Mario je slobodan, nije u vezi ni sa Blankom, ni Marijom a ni Klarom. Sa njom je bilo 4 poljupca, ostalo je laž."

    Nešto kasnije je objavio i sam Mario:
    "Zdravo svima! Ulovili ste me kako se ljubim, ali sve me ostavljaju, i dalje tražim devojku...
    Hvala na podršci! Poljupci!"


    Tako da, fanovi Maria Kasasa, možete predahnuti, jer je glumac i dalje slobodan!

    Izvor: Fandemia
    Prevod: Sanja94

    Pavle
    Pavle
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 623
    Datum upisa : 17.02.2011
    Lokacija : Madrid

    Mario Kasas i Klara Lago - Prijatelji sa povlasticama Empty Re: Mario Kasas i Klara Lago - Prijatelji sa povlasticama

    Počalji od Pavle Sub Apr 16, 2011 4:55 pm

    Uh dobro je,ja sam mislio da ces i ti da pises da su uvezi.. Tako su pisali i na fejsbuku ali ja sam odmah video na Marievom profilu da to nije istina.. Ioanko mi nisu nesto extra kao par..
    Sanja94
    Sanja94
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 1386
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 30

    Mario Kasas i Klara Lago - Prijatelji sa povlasticama Empty Re: Mario Kasas i Klara Lago - Prijatelji sa povlasticama

    Počalji od Sanja94 Sub Apr 16, 2011 5:54 pm

    Ni meni. Klara je mnogo odletela i umislila je da je zvezda.... strasno!
    Pavle
    Pavle
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 623
    Datum upisa : 17.02.2011
    Lokacija : Madrid

    Mario Kasas i Klara Lago - Prijatelji sa povlasticama Empty Re: Mario Kasas i Klara Lago - Prijatelji sa povlasticama

    Počalji od Pavle Ned Apr 17, 2011 2:09 am

    Aha.. Za razliku od Maria koji pred sve popularnosti i dalje cvrsto stoji na zemlji (po mom misljenju).. :) Voleo bih da bude sa Blancom.. Njih dvoje bi bili super par :D
    Sanja94
    Sanja94
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 1386
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 30

    Mario Kasas i Klara Lago - Prijatelji sa povlasticama Empty Re: Mario Kasas i Klara Lago - Prijatelji sa povlasticama

    Počalji od Sanja94 Ned Apr 17, 2011 2:30 pm

    Slazem se sa tobom... stoji cvrsto na tlu, a sto se tice Blanke, tu nicega nece biti, jer se vole kao brat i sestra...

    Sponsored content


    Mario Kasas i Klara Lago - Prijatelji sa povlasticama Empty Re: Mario Kasas i Klara Lago - Prijatelji sa povlasticama

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Sre Maj 01, 2024 11:53 pm