EL BARCO SERBIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Blanca Suarez-Poziranje je deo mog posla ali nisam niti zelim da budem model

    Pavle
    Pavle
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 623
    Datum upisa : 17.02.2011
    Lokacija : Madrid

    Blanca Suarez-Poziranje je deo mog posla ali nisam niti zelim da budem model Empty Blanca Suarez-Poziranje je deo mog posla ali nisam niti zelim da budem model

    Počalji od Pavle Sub Mar 19, 2011 9:13 pm

    Blanca Suarez-Poziranje je deo mog posla ali nisam niti zelim da budem model 2w53skh



    Ima samo 22 godine i jedna je od navećih vrednosti španske televizije i bioskopa. Blanca Suarez se upisala na univerzitet da bi stekla diplomu za komunikacijske studije (Comunicación Audiovisual) ali je jedan kasting promenio njen život zauvek. Gluma je bila njen san, iako je bila sigurna da je nemoguće dostići da budeš neko na ovom svetu. Njena uloga Hulije u tinejdžerskoj seriji ,,Internat’’ ju je vinuo do slave koju pokušava da svede na normalu. U njenoj kratkoj, ali intezivnoj karijeri učestvovala je u nekoliko filmova a sada je zvezda serije ,,Brod’’ (El Barco). Uostalom, uskoro se pretvara u ‘Almodorevu devojku’ novi Blankin projekat, “La piel que habito”, pored nje biće i Antonio Banderas i Elena Anaja. Lepa, odgovorna i veoma simpatična, čini se da uspeh Blanke Suarez nema kraja, a ona sebi ne postavlja ciljeve.
    -Osim što ste jedna od najperspektivnijih glumica u ovoj zemlji, takođe ste i ikona mode. Kako podnosite sve to?
    Normalna sam devojka i ne razmišljam puno o popularnosti. Dobro podnosim, stvarno. Mnogo puta su ljudi oko mene, iznanađeni onim što mi se događa više od mene same.
    Sve više ste prisutni u modnim časopisima kao što su ‘’Elle’’, ‘’Dt’’,’’FHM’’ ili ‘’In Style’’. Da li volite da pozirate?
    Uživam dok poziram,pogotovo zato što mnogo volim modu, iako nisam niti nameravam da budem model. Shvatam to kao deo svog posla i pokušavam da iz toga izvučem sve najbolje moguće.
    -Pratite li trendove?
    Da, ali u okviru svog sopstvenog stila.
    -Prelazak preko crvenog tepiha i slikanje su takođe delovi vašeg posla. Koji je vaš omiljeni dizajner za ove prilike?
    Nemam nijednog dizajnera iako svako ima svog "hitnog" dizajnera. Na primer mnogo mi se sviđa dizajner Fernando Claro.
    -I svakodnevno? Kako volite da se oblačite?
    Kao svaka devojka mojih godina, iako je to uvek nešto komotno i sportski. Volim tople farmerke i jakne jer mi je uvek hladno.
    -Da li ste obuzeti vežbanjem? (fizickim izgledom)
    Nikako! Nikada ne bih mogla da držim dijetu jer volim da jedem. Što se tiče sporta, za mene je on od vitalnog značaja.
    -Onda nije kao što misle ,,radije mrtva nego jednostavna’’?
    (Smeh) Ja sam jedna čudna mešavina. Katastrofa ali sa kontrolom. Ne volim da idem sređena na sva mesta ali posvećujem vreme tome da se osećam lepše. Bez svojih naočara sam ništa. (Smeje se opet)
    -Mnogi vas smatraju španskom Natalie Portman. Šta mislite o tome?
    Drago mi je zbog toga i polaskana sam. Istina je da su mi mnogo puta to rekli ali mi je ostalo još dosta da bih dostigla Portmanovu.
    -Da li je ona vas holivudski idol?
    Da, apsolutno. Ima zavidan stil i odličnu karijeru. Takođe mi se sviđaju i druge glumice kao Dijana Kruger. Ona mi se dopada.
    -Da li biste u budućnosti voleli da radite u Holivudu?
    Naravno da bih volela da debitujem u SAD, ali za to treba da radim mnogo vise. Da napredujem pre svega.
    -Već si postigla ono što mnogi žele postavši ‘Almodovarova devojka’.
    Srećna sam i to mi daje više želje za naprevodanjem! Snovi se uvek ispune.
    -Šta je to najgore a šta najbolje u Blanki Suarez?
    Najbolje je to što sam uvek pozitivna a najgora je lenjost, bez sumnje.

    Izvor:Antena 3
    Preveo:Pavle

      Sada je Pon Apr 29, 2024 4:50 pm