Poslednja epizoda

Delite
    Pavle
    Admin
    Admin

Broj poruka : 623
    Datum upisa : 17.02.2011

Poslednja epizoda

Počalji od Pavle taj Čet Feb 21, 2013 8:20 am

Evo, stigli smo i do dana kada se emituje poslednja epizoda serije. Kada je forum napravljen, nismo ni ocekivali da cemo tako brzo pisati ovu temu, ali tako je kako je :)

Vecerasnja epizoda se zove "La ultima bala" (Poslednji metak) i Ulises se vraca da spasi Polarnu zvezdu :)

Najavu mozete pogledati ovde [You must be registered and logged in to see this link.]

Nadam se da ste svi uz seriju uzivali koliko i ja i da ce nas poslednja epizoda nece ostaviti ravnodusne... :)

soul2soul75
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod

Broj poruka : 44
    Datum upisa : 16.02.2012
    Godina : 42

Re: Poslednja epizoda

Počalji od soul2soul75 taj Čet Feb 21, 2013 8:42 am

:-(((( ja se jos nadam da je to neka patka ,i da ce biti nastavka...
    Espi
    Kadet
    Kadet

Broj poruka : 207
    Datum upisa : 18.08.2012
    Godina : 20

Počalji od Espi taj Čet Feb 21, 2013 8:59 am

ne mogu da verujem da je vec poslednja ep.. a do juce sam bukvalno svaki dan gledala po jednu/dve ep da bi sto pre stigla do sledece i s' nestrpljenjem sam cekala kada ce ovde biti najavljena sledeca sezona i kad ce natabanu stici nove epizode..
    a sad ovako sve zbrzase,ne znam kad se pre zavrsi,prolete vreme:)
    no dobro,bilo je lepo dok je trajalo

i molim da oni koji budu gledali veceras,jave sta se desilo,ja nazalost necu moci da gledam :p a necu izdrati do dana kad budem mogla:)
    hvala
    Pavle
    Admin
    Admin

Počalji od Pavle taj Čet Feb 21, 2013 10:30 am

Haha ja bas ne bih voleo da mi neko prica sta ce biti... Nisam gledao poslednjih nekoliko epizoda da bi mi bilo zanimljivije sad da odgledam sve od jednom... 909

Espi
    Kadet
    Kadet

Broj poruka : 207
    Datum upisa : 18.08.2012
    Godina : 20

Počalji od Espi taj Čet Feb 21, 2013 10:44 am

jaoj ja ne mogu da gledam nesto ako ne znam sta ce biti na kraju,ja i knjigu uvek procitam prvo kraj xD zanimljivije mi je tako,uvek imam isti osecaj neizvesnosti ali znam da ce ipak sve biti ok na kraju,isto se nerivram i sve iako znam da ce kraj biti supp,sad recimo opet gledam internat i na sve scene se isto nerviram iako znam kraj :D
    Pavle
    Admin
    Admin

Počalji od Pavle taj Čet Feb 21, 2013 12:25 pm

E ja sam to ranije radio, ali od Internata sam prestao. Toliko mi je bilo zanimljivo da nisam mogao da znam kraj, zeleo sam da me odusevi. Isto to zelim i za El Barco i za svaku drugu seriju :D

Sponsored content

Počalji od Sponsored content

Sada je Čet Sep 21, 2017 2:18 pm