EL BARCO SERBIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+17
Driv3r
Espi
Zvezdas_94
Casas <3
fifi
aquariusbg011
elcapitandebarco
Pavle
GRUMPY
Garmendijeva wjeshtica
nemanja
aleksab95
Wani
dragedragica
Kacuskica
soul2soul75
Filip96
21 posters

    KRAJ SERIJE

    Pavle
    Pavle
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 623
    Datum upisa : 17.02.2011
    Lokacija : Madrid

    KRAJ SERIJE - Page 3 Empty KRAJ SERIJE

    Počalji od Pavle Pet Feb 01, 2013 6:22 pm

    First topic message reminder :

    Nazalost, veceras sam usao na forum da bih postavio jednu tuznu vest za sve nas. El Barco se definitivno zavrsava 21. februara zakljucno sa 43. epizodom, kako je upravo potvrdila Antena 3. Serija je postigla ogroman uspeh sa preko 3.218.000 gledaoca po epizodi, a osim u Spaniji prikazivana je jos i u Austriji, Bugarskoj, Hrvatskoj, Ceskoj, Nemackoj, Madjarskoj, Italiji, Makedoniji, Poljskoj, Portugalu, Rumuniji, Srbiji,Svedskoj, Kini, Hong Kongu, Balgladesu, Indiji, Indoneziji, Japanu, Mongoliji, Singapuru, Tajlandu,Argentini, Kubi, Dominikanskoj Republici, Haitima, Ekvadoru, Peruu, Jermeniji, Azerbejdzanu, Belorusiji, Gruziji, Kazahstanu, Tadzikistanu, Moldaviji, Uzbekistanu, Rusiji, Meksiku, spanskim delovima SAD-a itd. Kao sto vidite, spisak nije nimalo kratak, a neke drzave sam i izostavio. Iako su na sajtu antene 3 naveli milion razloga popularnosti serije, nisu naveli ni jedan za kraj. Nadamo se da ce nam ipak reci zbog cega zavrsavaju mnogima omiljenu seriju. Uostalom, mozda je bolje i to nego da je upropaste kao sto su uradili sa mnogima, ali svakako, verujem da bismo svi voleli da pogledamo jos koju sezonu ove fenomenalne serije. Ako znate spanski, mozete procitati ovo za vise detalja...

    http://www.antena3.com/series/el-barco/noticias/barco-cierra-ciclo-exito-antena_2013020100208.html

    Mislite li da ce tri epizode biti dovoljne da se razotkriju sve tajne koje nosi ova mega-popularna serija?
    Zvezdas_94
    Zvezdas_94
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 38
    Datum upisa : 18.12.2011

    KRAJ SERIJE - Page 3 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Zvezdas_94 Uto Feb 19, 2013 1:59 am

    Garmendijeva :D ja sam odgledao celu prvu sezonu bez prevoda pa me sad zanima gde mogu da gledam drugu sezonu i jel ima prevod za nju ?? :D
    Garmendijeva wjeshtica
    Garmendijeva wjeshtica
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 5
    Datum upisa : 26.11.2011
    Godina : 36
    Lokacija : serbia

    KRAJ SERIJE - Page 3 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Garmendijeva wjeshtica Uto Feb 19, 2013 2:47 am

    Izasla je samo prva epizoda i ja sam je gledala bez prevoda..
    imas torrent na ovom linku http://www.elitetorrent.net/torrent/19339/luna-el-misterio-de-calenda-2x01
    super je epizoda...
    Pavle
    Pavle
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 623
    Datum upisa : 17.02.2011
    Lokacija : Madrid

    KRAJ SERIJE - Page 3 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Pavle Uto Feb 19, 2013 10:26 am

    Da, i ja svima preporucujem Internat i Pakov svet. Te dve serije imaju srpski prevod. Ko zna spanski preporucujem mu jos Los Protegidos i Acusados. Ja pocinjem La Lunu cim se zavrsi El Barco... :D Glume super glumci - Belen Rueda, Alvaro Cervantes, Daniel Grao, Fran Perea.... Takodje, trebalo bi da je dobra serija i La Fuga, tu sam gledao samo jednu epizodu, od ukupno 12. Glume Maria Valverde, Aitor Luna, Asier Etxeandía , Laura Dominguez... :) Uglavnom, oni koji hoce dramu i misteriju, tj. recept slican Brodu, neka gledaju Internat, nece se pokajati, a prevedene su bas sve epizode :)
    Driv3r
    Driv3r
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 39
    Datum upisa : 21.12.2011

    KRAJ SERIJE - Page 3 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Driv3r Uto Feb 19, 2013 4:12 pm

    zna li neko od vas kakva je serija Pirates?
    avatar
    nemanja
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 7
    Datum upisa : 12.02.2013

    KRAJ SERIJE - Page 3 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od nemanja Sre Feb 20, 2013 4:04 pm

    hoce li neko da prevede 12ep? :/
    GRUMPY
    GRUMPY
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 4
    Datum upisa : 27.10.2012
    Godina : 28
    Lokacija : Bor !!!

    KRAJ SERIJE - Page 3 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od GRUMPY Sre Feb 20, 2013 10:19 pm

    Hvala svim clanovima koji rade prevod, mada ja polovicno i razumem spanski. Uskoro krecem sa gledanjem 3. sezone.
    PS. Ne mogu da verujem da se ovako dobra serija zavrsava.
    Casas <3
    Casas <3
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 25
    Datum upisa : 13.11.2012

    KRAJ SERIJE - Page 3 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Casas <3 Pet Feb 22, 2013 1:31 am

    MIERDA DE FINAL!
    Mnogo sam se iznervirala zbog Ulisesa...Sad nam ostaje da nagadjamo da li je umro ili ne.Ja verujem da nije,tako mi je lakse.
    Kraj je mogao da bude malo lepsi i srecniji , ali dobro..
    fifi
    fifi
    Kadet
    Kadet


    Broj poruka : 159
    Datum upisa : 28.09.2011
    Lokacija : banja luka

    KRAJ SERIJE - Page 3 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od fifi Pet Feb 22, 2013 1:35 am

    KRAJ je srecan!!!! :D ali su nas ostavili malo zagolicane...Uzivajte!!!!
    Casas <3
    Casas <3
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 25
    Datum upisa : 13.11.2012

    KRAJ SERIJE - Page 3 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Casas <3 Pet Feb 22, 2013 7:03 am

    Napravili su tako da svako bira kraj kakav mu se svidja
    Espi
    Espi
    Kadet
    Kadet


    Broj poruka : 207
    Datum upisa : 18.08.2012
    Godina : 27
    Lokacija : samo moje mesto iz maste

    KRAJ SERIJE - Page 3 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Espi Pet Feb 22, 2013 9:04 am

    jaooj a mene samo zanima da mi kazete jesu Julia i Ricardo ostali zivi? i jel sve bilo ok sa Valeriom na kraju? i da sta se desilo sa Vilmom,posto sam citala i po fejsu i svuda i vec dugo se ona ne spominje?
    Pavle
    Pavle
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 623
    Datum upisa : 17.02.2011
    Lokacija : Madrid

    KRAJ SERIJE - Page 3 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Pavle Pet Feb 22, 2013 10:04 am

    Jaoo ne pricajteee nistaaa, imate privatne poruke :PP Ili otvorite novu temu, ne zelim da znam sta ce biti na kraju :D
    Espi
    Espi
    Kadet
    Kadet


    Broj poruka : 207
    Datum upisa : 18.08.2012
    Godina : 27
    Lokacija : samo moje mesto iz maste

    KRAJ SERIJE - Page 3 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Espi Pet Feb 22, 2013 10:32 am

    haha dobro.dobro :)
    onda molim nekog koga ne mrzi nek mi javi u pp ovo sto sam pitala :D
    elcapitandebarco
    elcapitandebarco
    Pisac
    Pisac


    Broj poruka : 82
    Datum upisa : 07.01.2012
    Godina : 31

    KRAJ SERIJE - Page 3 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od elcapitandebarco Pet Feb 22, 2013 1:11 pm

    Samo da vam kažem, jeste spojler, ne gledajte ko neće ali Ulises nije umro...
    Kao oni nas zavlače da jeste ali "ljubav je sila koja pokreće svet" tako da je živ...
    Ako ne po scenama, on postaje narator pred kraj i kaže određenu rečenicu, da ne spojlujem koju ali rekao je "SMO videli" a to "SMO" znači i on sa ostalima tako da je živ...
    Kraj nije upšte dvosmislen i "nije da svako može da ga interpretira kako hoće".
    Poenta je ta da je ovo zaista bio kraj sezone ali nekako su uspeli (kada su pisali valjda) da ga učine i nekom "zaokruženom celinom", videćete već na šta mislim, naročito to KRUG... i jedino su naracije naknadno dodate, što se vidi iz aviona jer su veoma usiljene (ovaj je uradio ovo, a zatim je ona uradila to pa je on uradio ovo... samo nabrajaju da bi nam objasnili šta se "kao" desilo jer se ništa ne bi desilo tako da su nastavili snimanje serije) ali svakako kraj je srećan, bar se tako čini, ali taj KRUG je ono što bi pokrenulo sledeću sezonu pa bi moglo još štošta da se izdešava...

    Neodgovorena pitanja:
    1) Na šta je Ulises mislio kada je rekao "nešto" svom ocu? Videćete šta je rekao...
    2) Gde su otišli the bad guyz?
    3) Gde je "pokretač svega", znate ko je, ako ne, videćete? On je otišao ali ne znamo gde ni na koliko dugo, posle godinu dana on i dalje nije tu a naracija od strane Ajinoe daje ne glup odgovor, nego to uopšte nije odgovor.

    Biće ih još, ne mogu sada da se setim...

    Iskreno, dobro je ispalo, kako je moglo...a moglo je mnogo gore...a i mnogo bolje - da je nastavljeno snimanje jer ova priča je mogla tako lepo da se proširi. Šteta.
    Casas <3
    Casas <3
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 25
    Datum upisa : 13.11.2012

    KRAJ SERIJE - Page 3 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Casas <3 Pet Feb 22, 2013 10:48 pm

    Imaju ti izprojekta gde da odu , ja mislilm da ima vise ostrva.A bas me zanima sta bi se dalje desilo da su nastavili jer se na kraju ponovo desava smak sveta.
    elcapitandebarco
    elcapitandebarco
    Pisac
    Pisac


    Broj poruka : 82
    Datum upisa : 07.01.2012
    Godina : 31

    KRAJ SERIJE - Page 3 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od elcapitandebarco Pet Feb 22, 2013 11:57 pm

    Casas, u pravu si za cliffhanger ali meni se nimalo ne dopada. Projekat u "ECND-u" je pokrenut iz istog razloga kao u našem stvarnom CERN-u a to je stvaranje "Božje čestice" - čestice koja je sposobna da uz određena delovanja postane bilo koja druga čestica - po fizici čestica koja je stvorila svet kakav znamo, međutim neki naučnici su verovali da takav jedan eksperiment može da stvori crnu rupu (genijalno iskorišćeno od strane scenarista Barke - tražili su način da likovi budu "odsečeni od sveta" i ovo im je sinulo) mada je ideja sama po sebi banalna - da bi crna rupa nastala mora prvo umreti zvezda (zvezde mogu da budu "žive" milionima godina, tako da msm...) i kada zvezda umre od gustine gravitacije koja preostane nastane crna rupa...ali čak ni ta crna rupa ne bi uradila ništa slično ovome što su u seriji prikazali jer crna rupa guta sve pred sobom - ne samo kopno kako su u seriji prikazali, jer meni nije jasno šta su oni tačno zamislili ali verovatno su igrali na kartu neinformisanosti gledalaca...
    Otišao sam skroz u offtopic, ali hteo sam ovo da pojasnim, jer imam poentu, obećavam - zašto bi sada, kada Aleksandar poseduje ceo svet, želeo ponovo da aktivira akcelerator čestica? Šta će mu "božja čestica" kada već ima sve (jer ideja čestice (prema Huliji) jeste da omogući tvorcu moć - mogu recimo da stvaraju nešto što je retko - naftu, kao primer, ali meni ovo nije dovoljan razlog za ponovno aktiviranje akceleratora).
    Ono za šta sam bio u pravu, jeste da da se serija nastavila, ne bi se nastavila na zemlji jer je očigledno da sada svi moraju ponovo da beže na brod sa ostrva - i da dalje traže zemlju - malo je šuplje ali opet bih nastavio da gledam da se nastavilo snimanje...
    aquariusbg011
    aquariusbg011
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 1
    Datum upisa : 23.02.2013

    KRAJ SERIJE - Page 3 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od aquariusbg011 Sub Feb 23, 2013 3:28 pm

    Pozdrav, drustvo
    Sinoc sam otkrio ovu seriju i bas me je zainteresovala. Ali imam mali problem, na netu ne mogu da nadjem nigde da skinem I i II sezonu.

    Da li neko moze da mi da u pm linkove za kompletne sezone I, II ?

    Hvala unapred,
    fifi
    fifi
    Kadet
    Kadet


    Broj poruka : 159
    Datum upisa : 28.09.2011
    Lokacija : banja luka

    KRAJ SERIJE - Page 3 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od fifi Sub Feb 23, 2013 5:38 pm

    ostavila sam ti pm,kako da je gledas i za linkove :)
    Sexula
    Sexula
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 34
    Datum upisa : 04.11.2012

    KRAJ SERIJE - Page 3 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Sexula Ned Feb 24, 2013 5:54 pm

    Je li 16. epizoda 3 serijala poslednja..?
    Casas <3
    Casas <3
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 25
    Datum upisa : 13.11.2012

    KRAJ SERIJE - Page 3 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Casas <3 Ned Feb 24, 2013 11:07 pm

    Da , valjda
    Casas <3
    Casas <3
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 25
    Datum upisa : 13.11.2012

    KRAJ SERIJE - Page 3 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Casas <3 Čet Feb 28, 2013 4:24 pm

    Veceras krece nova mini serija umesto Barke. Ocete gledati?
    Zvezdas_94
    Zvezdas_94
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 38
    Datum upisa : 18.12.2011

    KRAJ SERIJE - Page 3 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Zvezdas_94 Pet Mar 01, 2013 5:47 pm

    Aa koja serija pocinje ?? 34 :D
    Espi
    Espi
    Kadet
    Kadet


    Broj poruka : 207
    Datum upisa : 18.08.2012
    Godina : 27
    Lokacija : samo moje mesto iz maste

    KRAJ SERIJE - Page 3 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Espi Pet Mar 01, 2013 6:41 pm

    napokon odgledala kraj :p aa ne znam dal je tuzan ili srecan,ali ja sam plakala ko mala beba ..divan je,ne znam da li je mogao da bude bolji,ali meni je lep ovakav kakav je i ne bih volela da je drugaciji :3 bilo je prelepo dok je trajalo.. i nadam se da ce praviti jos ovakvih serija:)
    Driv3r
    Driv3r
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 39
    Datum upisa : 21.12.2011

    KRAJ SERIJE - Page 3 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Driv3r Sub Mar 02, 2013 2:13 am

    sve dobro sto su napravili dosada u zadnje dvije epizode su zajebali skroz. milion gluposti, milion neodgovorenih pitanja, nedefinisan kraj, nabacano sta je s kim bilo, nestalo je jednostavno onog uzbudjenja i napetosti koja je krasila seriju u prethodnim epizodama, previse dialoga i nelogicnih stvari...

    gdje je Max bio kada se izgubio na ostrvu i s kim se sreo? kako ga niko nije to pitao ili kako zna za ono naoruzanje ispod daski...

    Ainhoa daje Pitiju pistolj(jedan su samo imali sa par metaka)kasnije kada je kapetan dosao u kucu ona mu daje drugi pistolj...

    Salome puca iz pistolja i uci se pucat dok dolaze ljudi koji ih zele ubit, i umjesto da se prikriju ona puca okolo kuce..

    gdje je Ulises bio nakon hotela i gdje su ostali ljudi iz hotela, kakav je ono avion, sta je bilo s onim poklonima koje je spustio u sanduku...

    glavno pitanje je da li je Ulises stvarno ziv i ako jeste kako je prezivio tri metka :S ? ako jeste ziv zasto ga nema na vjencanju, a da nije ziv ne bi Ainhoa cekala u vjenacanici :S ?...

    kako je to Burbuha otrovao Alexandra i njegove i kako se uspio izvuc iz podmornice i vratit na ostrvo?...

    sta podrhtava opet na kraju, zasto bi Alexander opet pokretao akcelator cestica ako je dobio protuotrov...?


    to je ono sto mi zasad naumpada.. uglavnom uzasno i totalno amaterski odradjene zadnje dvije epizode.. ovo se moglo i moralo puno bolje odradit a ova vrhunska serija je zasluzila puno bolji kraj koji me je vise potsjetio na neku sapunicu nego na seriju koju sam zavolio..

    ovakav kraj ostavlja mogucnost ponovnog nastavka serije u buducnosti pa ko zna mozda opet nekad budemo gledali Barku...

    hvala osoboma koje su radile prevode pogotovo Sanji i Kacuskici hvala
    Sexula
    Sexula
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 34
    Datum upisa : 04.11.2012

    KRAJ SERIJE - Page 3 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Sexula Sub Mar 02, 2013 11:52 am

    U potpunosti se slazem sa Driv3rom...puno zbrke, neodgovorenih pitanja, nasumicnih scena, bukvalno su cijeu seriju strpali u ovu poslednju epizodu...
    Espi
    Espi
    Kadet
    Kadet


    Broj poruka : 207
    Datum upisa : 18.08.2012
    Godina : 27
    Lokacija : samo moje mesto iz maste

    KRAJ SERIJE - Page 3 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Espi Sub Mar 02, 2013 2:57 pm

    mozda jeste ostalo brda toga ne razjasnjenog ali zamislite da su nastavili seriju da su dodali jos mnogo novih likova jos radnje da su zakomplikovali jos vise i na kraju zavrsili isto ..mozda je bolje sto je zavrseno ovako nikad se ne zna :p

    Sponsored content


    KRAJ SERIJE - Page 3 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Uto Mar 19, 2024 5:54 am