EL BARCO SERBIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+17
Driv3r
Espi
Zvezdas_94
Casas <3
fifi
aquariusbg011
elcapitandebarco
Pavle
GRUMPY
Garmendijeva wjeshtica
nemanja
aleksab95
Wani
dragedragica
Kacuskica
soul2soul75
Filip96
21 posters

    KRAJ SERIJE

    Pavle
    Pavle
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 623
    Datum upisa : 17.02.2011
    Lokacija : Madrid

    KRAJ SERIJE - Page 2 Empty KRAJ SERIJE

    Počalji od Pavle Pet Feb 01, 2013 6:22 pm

    First topic message reminder :

    Nazalost, veceras sam usao na forum da bih postavio jednu tuznu vest za sve nas. El Barco se definitivno zavrsava 21. februara zakljucno sa 43. epizodom, kako je upravo potvrdila Antena 3. Serija je postigla ogroman uspeh sa preko 3.218.000 gledaoca po epizodi, a osim u Spaniji prikazivana je jos i u Austriji, Bugarskoj, Hrvatskoj, Ceskoj, Nemackoj, Madjarskoj, Italiji, Makedoniji, Poljskoj, Portugalu, Rumuniji, Srbiji,Svedskoj, Kini, Hong Kongu, Balgladesu, Indiji, Indoneziji, Japanu, Mongoliji, Singapuru, Tajlandu,Argentini, Kubi, Dominikanskoj Republici, Haitima, Ekvadoru, Peruu, Jermeniji, Azerbejdzanu, Belorusiji, Gruziji, Kazahstanu, Tadzikistanu, Moldaviji, Uzbekistanu, Rusiji, Meksiku, spanskim delovima SAD-a itd. Kao sto vidite, spisak nije nimalo kratak, a neke drzave sam i izostavio. Iako su na sajtu antene 3 naveli milion razloga popularnosti serije, nisu naveli ni jedan za kraj. Nadamo se da ce nam ipak reci zbog cega zavrsavaju mnogima omiljenu seriju. Uostalom, mozda je bolje i to nego da je upropaste kao sto su uradili sa mnogima, ali svakako, verujem da bismo svi voleli da pogledamo jos koju sezonu ove fenomenalne serije. Ako znate spanski, mozete procitati ovo za vise detalja...

    http://www.antena3.com/series/el-barco/noticias/barco-cierra-ciclo-exito-antena_2013020100208.html

    Mislite li da ce tri epizode biti dovoljne da se razotkriju sve tajne koje nosi ova mega-popularna serija?
    Espi
    Espi
    Kadet
    Kadet


    Broj poruka : 207
    Datum upisa : 18.08.2012
    Godina : 27
    Lokacija : samo moje mesto iz maste

    KRAJ SERIJE - Page 2 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Espi Čet Feb 07, 2013 7:21 pm

    ne verujem kraj vec? au a taman sam se navikla na seriju __skroz bezveze .
    msm da nema sanse da u 3 ep sve zavrse to ce onda biti ili previse zbrzano i sve nabacano onako ili ce kraj biti toliko glup da zaista sve moze da stane u samo 3 ep __ a opet msm mozda naprave nesto poput "Archivos secretos" koje su bile u internatu gde ce se glavni likovi "ispovediti" i tu otkriti sve tajne koje nisu razresene :p
    Pavle
    Pavle
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 623
    Datum upisa : 17.02.2011
    Lokacija : Madrid

    KRAJ SERIJE - Page 2 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Pavle Čet Feb 07, 2013 9:11 pm

    @Driv3r i ja sam pomislio da to moze biti jedan od razloga, jer je Mario bas prezauzet i ne moze da se posveti seriji, ali ne bi bio ni prvi ni poslednji put da glavni lik napusti seriju (Lusija u Seranovima, Lukas u Pakovom svetu, Paloma u Mojim Dragim Komsijama, Karolina u Internatu...). Svaka mega-popularna serija je izgubila jednog od glavnih likova, ali su producenti uvek pokusavali da izvuku tu seriju novim zapletima i novim likovima... Medjutim, ovde to nije slucaj, tako da, mislim da postoji jos nesto tu...
    Casas <3
    Casas <3
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 25
    Datum upisa : 13.11.2012

    KRAJ SERIJE - Page 2 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Casas <3 Sub Feb 09, 2013 9:58 pm

    U zadnjoj epizodi gledanost im je bila 11,6%. Gledanost se dosta smanjila najverovatnije jer nema Maria Casasa, a Antenu 3 zanima samo novac.Tako su uradili sa serijom Los Protegidos , koja je fenomenalna. Sad kad je najuzbudljivije oni prekidaju.Mislim da peticija nece vredeti , iako ima puno potpisa.
    A i nmg da zamislim cetvrtak bez Barke. Potpuno sam se uzivela u seriju i nmg da zamislim da je vise nece biti.
    Na mnogo pitanja nismo dobili odgovore.Sve me mnogo zanima , a u 2 epizode ne moze sve da se zavrsi. Bilo mi je zao i kad se zavrsio Internat, i Seranovi, i Zasticeni... Ali barka... Mnogo sam se iznervirala i neki mi govore da je to samo serija. Ovo nije obicna serija . A ovde lepo pise da je Blanka rekla da ce biti sledece sezone. http://www.zonaelbarco.com/blanca-suarez-todo-indica-que-habra-cuarta-temporada-de-el-barco/ A ovde Alex Pina govori da ce biti cak i 5. sezone. http://www.zonaelbarco.com/blanca-suarez-todo-indica-que-habra-cuarta-temporada-de-el-barco/
    Casas <3
    Casas <3
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 25
    Datum upisa : 13.11.2012

    KRAJ SERIJE - Page 2 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Casas <3 Sub Feb 09, 2013 9:59 pm

    elcapitandebarco
    elcapitandebarco
    Pisac
    Pisac


    Broj poruka : 82
    Datum upisa : 07.01.2012
    Godina : 31

    KRAJ SERIJE - Page 2 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od elcapitandebarco Sub Feb 09, 2013 11:58 pm

    Ljudi, šta se mi ovde zamajavamo?! Ako imate priliku i ako znate da nađete, pogledajte gledanost serije kada se emitovala u ponedeljak a pogledajte od kada se emituje u četvrtak. Razlika je gotovo dupla i ne preuveličavam ništa. Sa preko 4 mil. gledalaca spala je na momente na manje od 2.1 milion. Pričamo o ogromnim brojkama koje upravo odlučuju o daljem snimanju jer share od 11 ili 10% je najblaže rečeno jadan.
    Sećam se samo kakva euforija me hvatala nakon svake pogledane epizode kroz celu prvu sezonu (koja je prosto bila sjajna) i prvu polovinu druge sezone jer su kasnije radnju počeli da otežu... O ovoj trećoj sezoni, sada kada malo razmislim, nemam ništa lepo da kažem. Sve mi nekako bilo očekivano. Recimo, rado bih bilo kada pogledao prvu i drugu sezonu ispočetka bez ikakvog osećaja "već viđeno" dok mislim da nikad u životu više neću pogledati treću sezonu.
    I za prvo (dan emitovanja) i drugo ("tanka" radnja) su krivi dotični Antenovci koji očigledno mora da su glupi, i to veoma.
    Verujem da je veća većina gledalaca ove treće sezone bila ženska publika koja je nastavila da prati seriju pomno samo zbog Kasasa, jer po meni dečko nema pojma da glumi ali devojkama je očigledno bitno da je on u svakoj sceni i čim ga nema pada gledanost, a nema ništa gore nego kada je neka serija gledana samo zbog jednog lika (ima izuzetaka, kada je serija prosek ali je lik/glumac/glumica vuče na vrh i takve serije su uglavnom gledane) ali barka NIJE serija koju treba da vuče jedna osoba i jedan lik. Oni su porodica i tako i treba da se gledaju. Čim je serija počela da se emituje odmah su je uporedili sa serijom "Izgubljeni" iako nije imala nijedan zajednički element a sada, posle toliko vremena, serija je počela previše da podseća na LOST (msm, ostrvo koje "nije onakvo kakvim se čini"; kinez koji zapravo glumi da ne zna da priča jezik kojim pričaju drugi likovi (iako ovaj "naš" nije kinez); zaslepljujuće svetlo; neočekivane stvari na ostrvu; DRUGI; pa brate mili što su čak preuzeli zvuk koji smo čuli kada je Ajinoa aktivirala alarm kod one kuće - zvuk koji se čuo kada u Izgubljenima u stanici Labud ne pritisnu dugme na vreme i ne resetuju tajmer...).

    Evo šta bih ja uradio da se nešto pitam:
    -Serija se emituje ponedeljkom i tačka! Ako gledaocima odgovara taj termin a serija (pored mlaćenja para) služi da bi je gledaoci gledali, o kakvoj nelogičnosti mi ovde pričamo?!
    -Nema grešaka i rupa u zapletu (vremenska nepodudaranja; određeni lik nije onakav kakvim smo ga zamišljali...da, nimalo korišćen zaplet, zaista mi je dosta toga da je neki lik ovakav i ODJEDNOM saznaje se da je on nešto deseto (vrlo često najbolji lik, prava dobrica je zapravo masovni ubica koji je tetka,stric,majka,otac,brat nekom od drugih likova - Ma da, vrlo originalno). Zašto je uopšte postojala potreba da se ovoliko šire životne priče nekih likova?! Ne mora svako da ima mračnu prošlost bre.
    -Dosta više sa Deus-Ex Machina spašavanjima i preokretima od strane Ulisesa. Pa brate mili ne mora on uvek da izvuče sve iz škripca (važi i za Burbuhu).
    -Dosta loše radnje. Serija se zove "El Barco" - Brod - Barka - a ne "BrodSamoPrveDveSezoneAPosleĆeBitiIDaljeBrodIakoSmoStigliNaZemljuIIakoSeOdSadaSveDešavaNaZemlji"

    I nakon svog mog zvocanja ovde, ja i dalje volim ovu seriju i uvek ću je voleti i već više od godinu dana ona je u mojih TOP3 serije koje sam ikada pogledao.
    Pavle
    Pavle
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 623
    Datum upisa : 17.02.2011
    Lokacija : Madrid

    KRAJ SERIJE - Page 2 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Pavle Ned Feb 10, 2013 3:03 am

    Ja se ne slazem sa tobom, meni je treca sezona odlicna, ne znam da li podseca na Lost ili ne jer to nisam ni gledao. Mario je po meni odlican glumac, kao i svi ostali glumci u seriji i ne mislim da vuce on seriju, ali zenski deo publike verovatno tako misli pa zato i opada gledanost (kao i kada je Lukas otisao iz Pakovog sveta).

    Sto se tice same price, vrlo je komplikovano sve to sto se desava, da nisu stigli do ostrva vec bi pocelo da bude glupo. Realno, oni su krenuli na tromesecno putovanje sa zalihom hrane za tri meseca, a jeli su i pili duplo vise. Jesu u jednom trenutku nasli one rezerve, u 2. sezoni, ali se ispostavilo da je ta hrana pokvarena.

    U svakom slucaju, kraj je kraj, svakoj seriji dodje kraj i stvarno je mozda i bolje to da urade nego da Ulises sada odjednom pogine, pa Max postane super heroj i zauzme njegovo mesto, a pojavi se neki novi los lik i tako sjebu sve sto su do sada uradili (kao sto su radili u drugim serijama). Antena 3 jeste televizija koju zanima samo novac, a nikako glas publike, jer oni imaju recept za kvalitetnu seriju (Pakov svet, Internat, Brod, Zasticeni, Moje Drage Komsije, Korak napred, Gran Hotel...), imaju recept za uspeh, a cim to pocne negde da curi i da se oseca na finansijskom planu, oni izbace novi proizvod a stari povuku. Jedino sa cime se ja ne slazem u celoj toj prici je nepsotovanje publike i bezvezno zavrsavanje serija...

    Ne bih jos da davim, ali samo da napravim poredjenje. Sudbina serija El Barco i Los Protegidos (Brod i Zasticeni) je bukvalno ista. Prve dve sezone su razbile sa gledanoscu. Treca sezona je najavljivana kao da ce biti jos bolja. U toku trece sezone odlazi glavni lik (u Brodu ne odlazi bukvalno, ali kao da odlazi, nema Ulisesa u pola epizoda), gledanost opada, radnja se ubrzava totalno i cela drama se zavrsava u poslednjih nekoliko epizoda... Videcemo sta ce jos biti sa Brodom i kakav ce zavrsetak imati, ali ko je gledao seriju Internat, mogao je da vidi kako se zavrsava prava, uspesna serija. Zao mi je sto to Brod nece doziveti, sto to ni Zasticeni nisu doziveli.
    Driv3r
    Driv3r
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 39
    Datum upisa : 21.12.2011

    KRAJ SERIJE - Page 2 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Driv3r Ned Feb 10, 2013 3:36 am

    znam da je offtopic ali kakva je ta serija Internat, o cemu se radi i da li ima prevod na netu za nju?

    trenutno sam dosao do 11 epizode, jer gledam sa prevodima pa ne mogu bas rec da li lici na "Lost"(Izgubljene),ali ne fali nista i ako ima nekih dodirnih tacaka jer serija Lost je dozivjela ogroman uspjeh.

    meni nije jasno ako je Alex Pineda napisao i kreirao ovu seriju i u njegovom scenariju su postojale 4. i 5. sezona (i te sezone su najjavljene ne tako davno i mislim da je laz da su ovi iz antene planirali kraj kad su snimili 3. sezonu ljetos) zasto on ne moze svoj scenarij prodati nekoj drugoj tv kuci koja je spremna nastaviti snimanje i emitiraje, ili su ovi ubrzali taj scenarij i izbacili neke stvari i ubrzali radnju i pricu, mada meni radnja uopste ne djeluje ubrzana, cak sta vise razvucena vise nego prije..

    i mozetel mi preporucit jos neke dobre spanske serije za koje se moze prevod naci na netu? gledao sam dosad 3 serije i sve tri su bile odlicne. prva je bila davno nekad neka plesna skola, tu se radnja odvijala, ne mogu se cak sjetit ni imena serije, druga je bila moje drage komsije i evo treca je El Barco koja mi je najdraza i najbolja serija koju sam ikad gledao, a gledao sam ih mnogo..

    a sto se Casasa tice vrhunski je glumac.
    Kacuskica
    Kacuskica
    Kadet
    Kadet


    Broj poruka : 94
    Datum upisa : 18.02.2012
    Godina : 34

    KRAJ SERIJE - Page 2 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Kacuskica Ned Feb 10, 2013 8:22 am

    Un Paso Adelante, divna serija, imali su super koreografije:)

    A ne lici Internat na Lost, nego Brod, o tome je pricao elcapitandebarco. To je najbolja serija koju sam gledala, po meni je mnogo bolja od Broda, dosta ti je da gledas Paulu i Evelin da se pokidas od smeha.

    Cula sam da su Los Protegidos dobri.Imaju tri sezone, ali prevod samo za prvu, radila ga je Sanja94. A treba da je i Pakov svet dobar.

    I meni se svidja kako Mario glumi, imao je dosta razlicitih uloga otkako je poceo u SMS-u. To je bar moje misljenje.
    Driv3r
    Driv3r
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 39
    Datum upisa : 21.12.2011

    KRAJ SERIJE - Page 2 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Driv3r Ned Feb 10, 2013 12:48 pm

    pa i mislio sam na Brod kada sam spominjao Lost, internat nisam ni gledao, zato sam vas i pitao kakva je serija :D
    Kacuskica
    Kacuskica
    Kadet
    Kadet


    Broj poruka : 94
    Datum upisa : 18.02.2012
    Godina : 34

    KRAJ SERIJE - Page 2 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Kacuskica Ned Feb 10, 2013 12:51 pm

    Pa i lepo si odvojio paragrafe, nisam skotala, perdon:)
    Pavle
    Pavle
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 623
    Datum upisa : 17.02.2011
    Lokacija : Madrid

    KRAJ SERIJE - Page 2 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Pavle Ned Feb 10, 2013 2:15 pm

    Internat je odlicna serija, preporucujem je od srca. Gledao sam bas mnogo spanskih serija, a od svih su mi omiljene Pakov svet, Internat, Brod i Zasticeni (Los Protegidos), tako da su ti to moje preporuke. Imas kompletan prevod Internata, Pakov svet je prevodio Studio B i bilo je na mnogo mesta ( pa i na youtube-u) dosta epizoda sa prevodom. E sada, Internat ti je slican Brodu, tj. Brod je napravljen sa receptom koji je koriscen u seriji Internat, ima puno misterije, iznenadjenja, s tim sto je kod Internata to uradjeno perfektno i do samog kraja kako treba. http://elinternadoserbia.forummotion.com/ Ovo ti je nas forum i tu imas sve sa prevodom... Los Protegidos je takodje savrsena serija, ali je problem u tome sto prevoda ima za samo nekih 7 epizoda... Pakov svet je moja najdraza serija, tu ima i komedije i akcije i romanse i horora.. Najkompletnija serija koju sam gledao.. :D Ima jos mnogo dobrih spanskih serija, ali nema prevoda za njih. Naravno, mozes i Seranove da pogledas ako nisi, odlicna je serija a imas sve na youtube-u. :)

    A sto se Maria tice, on je svojim ulogama dokazao da moze da glumi i bolje uloge od super heroja kao sto su Aitor i Ulises. Meni je on jedan od omiljenih glumaca i bas volim projekte u kojima ucestvuje.
    Driv3r
    Driv3r
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 39
    Datum upisa : 21.12.2011

    KRAJ SERIJE - Page 2 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Driv3r Ned Feb 10, 2013 3:55 pm

    @Kacuskice ma nema veze :D

    hvala vam na preporukama, gledacu internat, djeluje dobra serija.
    fifi
    fifi
    Kadet
    Kadet


    Broj poruka : 159
    Datum upisa : 28.09.2011
    Lokacija : banja luka

    KRAJ SERIJE - Page 2 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od fifi Ned Feb 10, 2013 7:39 pm

    ljudi znam da da ovo nije tema za ovo pitanje,ali kad vec spominjete druge serije,da li iko zna gdje se moze pogledati serija SMS Sin Miedo a Sonar sa prevodom.....bili su na netu linkovi sa epizodama sa prevodom ali ne rade,zna li ko nesto o tome,imaju li ispravni linkovi...
    Pavle
    Pavle
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 623
    Datum upisa : 17.02.2011
    Lokacija : Madrid

    KRAJ SERIJE - Page 2 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Pavle Ned Feb 10, 2013 9:23 pm

    Ne znam, ja bas zelim da gledam tu seriju, ali cu je gledati bez prevoda...

    Nego, da se vratimo temi koja glasi "KRAJ SERIJE"

    (Ukoliko neko zeli da raspravljamo o drugim serijama, neka napravi temu OFF TOPIC (mozda vec i postoji) , pretpostavljam da je to nesto sto nas sve zanima :) )
    Espi
    Espi
    Kadet
    Kadet


    Broj poruka : 207
    Datum upisa : 18.08.2012
    Godina : 27
    Lokacija : samo moje mesto iz maste

    KRAJ SERIJE - Page 2 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Espi Pon Feb 11, 2013 1:59 pm

    nz ali meni je palo na pamet da je mozda ta 43 ep. ustvari poslednja epizoda Broda na koji smo navikli __mozda ce nova sezona biti nesto totalno drugaciji,mozda ce se likovi promeniti(u smislu karaktera i svega,ostace isti ali mentalno drugaciji) nz mozda ce se Vilma napokon poroditi(jer koliko ja znam nije jos ili gresim? )mozda ce Valeria odrasti i tako neke sitnice _mozda su namerno rekli da je kraj jer mozda vise nece biti nista isto ...ne znam nakadjam,verovatno gresim,ali totalno je gluuuppo da samo odjednom prekidaju :p
    Pavle
    Pavle
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 623
    Datum upisa : 17.02.2011
    Lokacija : Madrid

    KRAJ SERIJE - Page 2 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Pavle Uto Feb 12, 2013 4:03 pm

    Ne, ne, rekli su da je to konacan kraj...
    Espi
    Espi
    Kadet
    Kadet


    Broj poruka : 207
    Datum upisa : 18.08.2012
    Godina : 27
    Lokacija : samo moje mesto iz maste

    KRAJ SERIJE - Page 2 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Espi Uto Feb 12, 2013 4:29 pm

    j**iga onda razocarana sam cinjenicom da sve sto je supp:D moraju da s**bu _ipak bar se nadam da ce onda taj kraj liciti na nesto:)
    svi vi koji budete gledali javljajte komentare:))
    avatar
    nemanja
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 7
    Datum upisa : 12.02.2013

    KRAJ SERIJE - Page 2 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od nemanja Uto Feb 12, 2013 8:11 pm

    razocarao sam se, serija je vrh! zalosno :S
    aleksab95
    aleksab95
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 5
    Datum upisa : 04.11.2012

    KRAJ SERIJE - Page 2 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od aleksab95 Sre Feb 13, 2013 2:01 pm

    pa oce li iko prevodit ove poslednje episode?
    Kacuskica
    Kacuskica
    Kadet
    Kadet


    Broj poruka : 94
    Datum upisa : 18.02.2012
    Godina : 34

    KRAJ SERIJE - Page 2 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Kacuskica Sre Feb 13, 2013 7:06 pm

    Naravno, mislim da sam to vec rekla. Sutra mi je poslednji ispit i onda radim bez prestanka!
    avatar
    nemanja
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 7
    Datum upisa : 12.02.2013

    KRAJ SERIJE - Page 2 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od nemanja Sre Feb 13, 2013 11:06 pm

    ajde smorio sam se ne znam spanski :D
    aleksab95
    aleksab95
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 5
    Datum upisa : 04.11.2012

    KRAJ SERIJE - Page 2 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od aleksab95 Sre Feb 13, 2013 11:44 pm

    ok vjerovatno nisam vidio... srecno sa ispitima :)
    Driv3r
    Driv3r
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 39
    Datum upisa : 21.12.2011

    KRAJ SERIJE - Page 2 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Driv3r Čet Feb 14, 2013 12:30 am

    Kacuskica ::Naravno, mislim da sam to vec rekla. Sutra mi je poslednji ispit i onda radim bez prestanka!

    joj nisam mogao bolju vijest procitat. Sretno sutra!
    soul2soul75
    soul2soul75
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 44
    Datum upisa : 16.02.2012
    Godina : 48
    Lokacija : vinkovci

    KRAJ SERIJE - Page 2 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od soul2soul75 Čet Feb 14, 2013 9:37 am

    0-90 909 2432
    Garmendijeva wjeshtica
    Garmendijeva wjeshtica
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 5
    Datum upisa : 26.11.2011
    Godina : 36
    Lokacija : serbia

    KRAJ SERIJE - Page 2 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Garmendijeva wjeshtica Uto Feb 19, 2013 12:17 am


    Veliki pozdrav za sve koji su vredno prevodili epizode da bismo lakse pratili nasu omiljenu seriju! I Sanja i Kacuskica su divne cure!!
    Ja pomalo razumem spanski i mogu da gledam bez prevoda, ali bas da odradim prevod ne mogu i zao mi je sto nisam od pomoci. Pokusala sam jednu epizodu ali ne ide.
    Htela sam samo ovde, pošto je uskoro kraj serije, svima da predlozim koji nisu gledali Internat da odgledaju (nece se pokajati), kao i da prate novu seriju na Anteni Luna, el misterio de Calenda... Ja sam odgledala celu prvu sezonu i počela drugu i suuuuper je, po meni, a imam i neki lošiji prevod za prvu sezonu, osim prve epizode koju je Sanja odlično prevela... Pa ako koga bude interesovalo nek se javi..
    909

    Sponsored content


    KRAJ SERIJE - Page 2 Empty Re: KRAJ SERIJE

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pet Apr 19, 2024 5:51 am