EL BARCO SERBIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Pozdrav!

    Nena87pk
    Nena87pk
    Pisac
    Pisac


    Broj poruka : 51
    Datum upisa : 11.01.2011
    Godina : 36
    Lokacija : Neverland

    Pozdrav! Empty Pozdrav!

    Počalji od Nena87pk Sre Jan 12, 2011 3:19 pm

    Cao, ja sam Nena, '87. godiste. Obozavam skoro sve sto ima veze sa Spanijom. Pre pet godina sam pocela da slusam spansku muziku, sa Internatom se to prosirilo na serije i sad bukvalno pratim sve sto se tamo desava. El Barco planiram da gledam redovno. Mislim da je to serija koju sam najvise iscekivala ove sezone. Nadam se da me nece razocarati. I toliko od mene za sad. Sta vas zanima pitajte. :D
    Sanja94
    Sanja94
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 1386
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 30

    Pozdrav! Empty Re: Pozdrav!

    Počalji od Sanja94 Sre Jan 12, 2011 4:58 pm

    Bienvendida!
    Baš mi je drago i milo što voliš Španiju, ja sam je zavolela još od malih nogu, samo što sam tada gledale ove glupave latino serije, ali sada sam prosto opčinjena njihovim vrhunskim serijama, pored Seranovih, Pakovog sveta, omiljene su mi Internat, Zaštićeni, a i ova nova Brod, za koju te uveravam da neće razočarati jer je fenomenalna serija, biće slična Internatu ali po misteriji, a i ne može razočarati jer sam koncept i sami glumci odaju takav duh i verujem da će nas serija ostaviti bez daha kao što to čini Internat.
    Još jednom hvala na registraciji, nadam se da ćeš nas često posećivati, a ja ti obećavam zabavu, pre svega download serije i svakako kvalitetan prevod. Pozdrav! 2432
    Nena87pk
    Nena87pk
    Pisac
    Pisac


    Broj poruka : 51
    Datum upisa : 11.01.2011
    Godina : 36
    Lokacija : Neverland

    Pozdrav! Empty Re: Pozdrav!

    Počalji od Nena87pk Sre Jan 12, 2011 5:09 pm

    Hvala na dobrodoslici. A za seriju ne moras da mi pricas kakva je. Pratim sva desavanja jos od kad su najavili da planiraju seriju tamo pocetkom prosle godine. Plasim se da me ne razocara jer ocekujem dosta od nje. A i tu je i cinjenica da glumi Casas koga ocima ne mogu da vidim, ali ako serija bude dobra mozda mu i oprostim sto mi je upropasio jedan od omiljenih parova iz serija. :D

    Sto se download-a tice za to se snalazim prilicno dobro, ali prevod je uvek koristan. Ne za mene, ali za neke ljude oko mene koji slabije znaju spanski. Znam da prevodis i Internat tako da sve pohvale za to. :D

    Inace, posto vidim da nije promenjeno, ako slucajno ne znas, pomeren je datum premijere za ponedeljak 17.01.
    Sanja94
    Sanja94
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 1386
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 30

    Pozdrav! Empty Re: Pozdrav!

    Počalji od Sanja94 Sre Jan 12, 2011 8:14 pm

    Nema na cemu. A da, znam, malopre sam videla, sad cu da promenim. Iskreno, verujem u seriju i mislim da ce biti besprekorna. Kasasa obozavam a i Blanku tako da sve je odlicno. Trudicu se da prevodim shto bolje a bice josh dvoje ljudi koji ce se tim baviti.
    Nena87pk
    Nena87pk
    Pisac
    Pisac


    Broj poruka : 51
    Datum upisa : 11.01.2011
    Godina : 36
    Lokacija : Neverland

    Pozdrav! Empty Re: Pozdrav!

    Počalji od Nena87pk Sre Jan 12, 2011 8:30 pm

    E vidis to ti je jako lepo sto verujes toliko u seriju. Ja sam se tako zeznula previse puta pa ne bih, mada moram da priznam da imam osecaj da ce da me odusevi. Inace posto kao sto rekoh bas pratim desavanja po Spaniji, bar sto se televizije tice, ako zatreba neka pomoc tu sam, a informacije cu uvek da pisem i sama. :D

    Sponsored content


    Pozdrav! Empty Re: Pozdrav!

    Počalji od Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je Uto Mar 19, 2024 4:36 am