EL BARCO SERBIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Rebelde Way - Buntovnici

    vekoslava
    vekoslava
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 32
    Datum upisa : 08.10.2011
    Lokacija : Vranje

    Rebelde Way - Buntovnici Empty Rebelde Way - Buntovnici

    Počalji od vekoslava Čet Dec 08, 2011 3:43 am



    Radnja serije se odigrava u elitnoj gimnaziji Elite Way School u Buenos Ajresu. U školi, mladi se obrazuju, stiču iskustva i sklapaju poznanstva koja će im obezbediti bolju budućnost, ali i stiču prva iskustva u ljubavi... Većina učenika su pripadnici argentinske "aristokratije", ali ima i stipendista. Međutim, elitna ekipa učenika, Loža, daje za sebi zadatak da školu "očisti" od stipendista, koji, po njihovom mišljenju, nisu zaslužili da se uče u Elite Way School. Glavni junaci su Marica, Manuel, Mia i Pablo, koje, pored ljubavi prema muzici, spajaju i međusobna ljubav i prijateljstvo. Oni formiraju grupu Erreway.

    Mia Koluči (Luisana Lopilato) je najpopularnija devojka u Elite Way School. Ona je kćerka jedinica biznismena Franka Kolučija. Njena majka je umrla kada je Mia bila samo beba. Ona je razmažena i umišljena, a njena uzrečica je: "Kako je teško biti ja!". Njene najbolje drugarice su Feli i Viko. Feli potiče iz bogate porodice i njih dve se poznaju od detinjstva, a Viko je iz siromašne porodice. Mia ju je uzela "pod svoje" i pretvorila u svoju drugaricu i popularnu devojku. "Viko, ti si moj najbolji projekat!", Mia joj često govori.
    Manuel Agire (Felipe Kolombo) je Meksikanac. Njegov otac je umro kada je on bio mali, ostavljajući Manua sa majkom i sestrom. Manu je uveren da je za smrt njegovog oca odgovoran Franko Koluči. Zato dolazi u Argentinu da bi se osvetio. Upisuje se u školu Elite Way, jer tamo preko stipendije može da ima i smeštaj i hranu, a u tu školu ide i Kolučijeva kćerka Mia. Najbolji drugovi su mu Niko i Markos.
    Pablo Bustamante (Benhamin Rohas) je najmlađi sin gradonačelnika. Najpopularniji je momak u školi Elite Way. Vrlo je razmažen i često dolazi u sukob sa ocem, pošto njegov otac misli da je Pablo slabić. Najbolji drugovi su mu Tomas i Gvido. Svira gitaru, koju obožava.

    Marica Pia Spirito (Kamila Bordonaba) je kćerka jedinica estradne zvezde Sonje Rej. Marica je skoro uvek u senci svoje prelepe majke, a svoje nezadovoljstvo iskazuje buntovništvom. Njen otac je jedan od Sonjinih mnogobrojnih ljubavnika, Fabricio Spirito, biznismen iz Italije. Spirito zahteva da njegova kćerka ima vrhunsko obrazovanje, tako da je majka upisuje u Elite Way School. Najbolje drugarice su joj Luhan i Luna.


    Po meni mnogo bolja verzija od dve,posto su meksikanci odradili rimejk na koji se pola Srbije nalozilo, ali ako je tinejdzerska serija, neka bude tinejdzerska, s decom u glavnim ulogama.
    Jel ko gledao seriju i kakvi su vam utisci?Rebelde Way - Buntovnici Rebeld12


    Poslednji izmenio vekoslava dana Čet Dec 08, 2011 3:46 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Ubacivanje linka slike na pravo mesto :))
    Wani
    Wani
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 1173
    Datum upisa : 29.04.2011
    Godina : 28
    Lokacija : Tu sam...

    Rebelde Way - Buntovnici Empty Re: Rebelde Way - Buntovnici

    Počalji od Wani Uto Maj 07, 2013 9:25 pm

    Ja sam pre kad sam bio mozda 3-4 razred gledao, ali one meksicke Buntovnike. Bas je bila ekstra serija. Radnja je koliko znam ista kao i u tim, samo sto su bili drugi glumci.
    Ainlises
    Ainlises
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 93
    Datum upisa : 27.07.2013
    Godina : 32
    Lokacija : Beacon Hills

    Rebelde Way - Buntovnici Empty Re: Rebelde Way - Buntovnici

    Počalji od Ainlises Sub Dec 14, 2013 11:41 pm

    Obozavam ovu seriju, najomiljenija serija iz detinjstva <3

    Sponsored content


    Rebelde Way - Buntovnici Empty Re: Rebelde Way - Buntovnici

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pet Mar 29, 2024 6:54 am