EL BARCO SERBIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Kako bi vi primili vest o Smak Svetu?

    Alexandra1994
    Alexandra1994
    Pisac
    Pisac


    Broj poruka : 359
    Datum upisa : 24.06.2011
    Godina : 29
    Lokacija : Na Brodu

    Kako bi vi primili vest o Smak Svetu? Empty Kako bi vi primili vest o Smak Svetu?

    Počalji od Alexandra1994 Ned Sep 04, 2011 11:49 am

    Kako bi se vi ponasali da primite vest da se desila katastrofa o da ste vi jedini preziveli da vam je Brod sve a posada jedina porodica?


    Poslednji izmenio alexandra1994 dana Ned Sep 04, 2011 12:14 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
    Alexandra1994
    Alexandra1994
    Pisac
    Pisac


    Broj poruka : 359
    Datum upisa : 24.06.2011
    Godina : 29
    Lokacija : Na Brodu

    Kako bi vi primili vest o Smak Svetu? Empty Re: Kako bi vi primili vest o Smak Svetu?

    Počalji od Alexandra1994 Ned Sep 04, 2011 11:51 am

    Ja bih tu vest uzasno tesko primila i ne znam kako bih izdrzala,najvise zbog svoje porodice.A da je porodica samnom na Brodu bilo bih mi isto uzasno ali bih bila srecna so nam se pruzila druga prilika i da smo zivi!
    Saritita
    Saritita
    Kadet
    Kadet


    Broj poruka : 113
    Datum upisa : 25.06.2012
    Godina : 26
    Lokacija : a 3 metros sobre el cielo

    Kako bi vi primili vest o Smak Svetu? Empty Re: Kako bi vi primili vest o Smak Svetu?

    Počalji od Saritita Sre Jun 27, 2012 4:14 am

    Alexandra1994 ::Ja bih tu vest uzasno tesko primila i ne znam kako bih izdrzala,najvise zbog svoje porodice.A da je porodica samnom na Brodu bilo bih mi isto uzasno ali bih bila srecna so nam se pruzila druga prilika i da smo zivi!

    Slazem se.Da je moja porodica sa mnom,ne bih se brinula
    Espi
    Espi
    Kadet
    Kadet


    Broj poruka : 207
    Datum upisa : 18.08.2012
    Godina : 27
    Lokacija : samo moje mesto iz maste

    Kako bi vi primili vest o Smak Svetu? Empty Re: Kako bi vi primili vest o Smak Svetu?

    Počalji od Espi Sub Avg 18, 2012 11:10 pm

    u takvim momentima nema mesta za paniku. sta je tu je.zivot idalje dalje. u pocetku bi mi verovatno bilo tesko,ali ako su ljudi oko mene ok onda sve lakse ide

    Sponsored content


    Kako bi vi primili vest o Smak Svetu? Empty Re: Kako bi vi primili vest o Smak Svetu?

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Čet Mar 28, 2024 10:59 am