EL BARCO SERBIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Dozvolite mi da se predstavim.....

    Alma_libre
    Alma_libre
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 2
    Datum upisa : 13.07.2011
    Godina : 31

    Dozvolite mi da se predstavim..... Empty Dozvolite mi da se predstavim.....

    Počalji od Alma_libre Pon Jul 18, 2011 8:22 pm

    Cao, Zovem se Jovana, imam 18 godina, i sada maturant sam srednje medicinske skole u Somboru. 0-90 Nikada ne bih saznala za ovu izvanrednu seriju da nije bilo filma "3MSC"... Inace, patetiku mrzim, film sam pogledala jedanput, i ne verujem da cu u skorije vreme opet pogledati toliku dozu patetike, ali mi se zaista Mario dopao. Dugo nesto savrsenije nisam videla.. 17 I tako sam malo Googlala, trazila... Uclanila se na Mario Casas Serbia forum, procesljala njegove uloge, i naisla na ovo. Seriju sada ne pratim samo zbog prelepog Marija, no zbog predobre radnje. :D Nadam se da cemo se lepo druziti.... Dopada mi se ovde.. .:) Ako nekome trebam za nesto, neka mi se slobodno obrati, strucna i kadra sam za sve..........
    Sanja94
    Sanja94
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 1386
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 30

    Dozvolite mi da se predstavim..... Empty Re: Dozvolite mi da se predstavim.....

    Počalji od Sanja94 Pon Jul 18, 2011 10:55 pm

    Oooo pa welcome, zelim ti pre svega ectra zabavu na nasem forumu i nadam se da ces biti redovna...pozzz
    Tamara ^^
    Tamara ^^
    Kadet
    Kadet


    Broj poruka : 238
    Datum upisa : 01.05.2011
    Godina : 27

    Dozvolite mi da se predstavim..... Empty Re: Dozvolite mi da se predstavim.....

    Počalji od Tamara ^^ Uto Jul 19, 2011 12:38 pm

    Dobro dosla :D ^^

    Sponsored content


    Dozvolite mi da se predstavim..... Empty Re: Dozvolite mi da se predstavim.....

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Uto Mar 19, 2024 3:09 am