EL BARCO SERBIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Neus Sanz:"Verujem da ce "Brod" trajati jos pet godina"

    Sanja94
    Sanja94
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 1386
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 30

    Neus Sanz:"Verujem da ce "Brod" trajati jos pet godina" Empty Neus Sanz:"Verujem da ce "Brod" trajati jos pet godina"

    Počalji od Sanja94 Ned Mar 06, 2011 4:32 pm

    Neus Sanz:"Verujem da ce "Brod" trajati jos pet godina" 110114_MMR8719

    Kakva je tvoja uloga?
    Tumacim Salome, kuvaricu broda, koja pozneje sve, odgajila je mornare i traje izmedju 15 i 20 godina na Polarnoj zvijezdi. Salome voli svoje ljude i dok ih hrani, da imaju pun stomak, jer je njena teritorija kuhinja.
    Ona je nezan lik, veoma mama, koja voli da brine o svojima. Ono sto zelim je da direktori vole Salome i srecna sam zbog nove uloge. To je poklon koji me je obradovao.

    Sta angazuje "Brod"?

    Misteriju,romatiku,lomljenje srca,akciju,avanturu...Postoje razne uloge.Neki su veoma simpaticni,kad na primer Burbuha,kojeg ce da vole.Sve u svemu serija ima veoma zanimljivih stvari.

    Kakvo je snimanje na otvorenom moru na brodu?

    Iznenadjujuce je da nemam vrtoglavicu i ne moram da pijem nikakve tablete protiv mora.Odusevljava me da uhvatim brod kako plovi,posle svih kamera,svijetla,mikrofona...zanimljivo je i jedna veoma lijepa stvar koja se realizuje.

    Snimanje je veoma jednostavno,direktori nam ga mnogo olaksavaju.Ekipu vec poznajem dosta vremena,proveli smo pet godina zajedno na "Pakovom svijetu" i kao kod kuce sam.Za mene je vazan poklon sto je ekipa i dalje ista jer je kao da nisam prosla u drugu pricu.

    Koja je razlika izmedju tvoje uloge u "Pakovom svetu", Rite, i Salome iz "Broda"?

    Razlika izmedju Rite i Salome je sto ovdje ne nosim uniformu,za razliku nosim kecelju i zamjenila sam stanicu za kuhinju.Mislim da je moja promjena ostrija od promjene Blanke Suarez.Ona dolazi iz misteriozne serije "Internat" slicna ovoj,dok ja dolazim iz komedije.

    Koliko vremena vidis za "Brod"?

    Imam povjerenje u ovu seriju i vjerujem da ce trajati jos pet godina,kao sto je "Pakov svet".Samo trazim publici da vide nekoliko epizoda i svi cemo ploviti zajedno dugo vremena.

    Izvor: ZEB
    Preveo: ivobar
    ¿coka?
    ¿coka?
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 179
    Datum upisa : 30.12.2010
    Godina : 31

    Neus Sanz:"Verujem da ce "Brod" trajati jos pet godina" Empty Re: Neus Sanz:"Verujem da ce "Brod" trajati jos pet godina"

    Počalji od ¿coka? Ned Mar 06, 2011 10:31 pm

    Uuu daj boze da je tako! :D
    Pavle
    Pavle
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 623
    Datum upisa : 17.02.2011
    Lokacija : Madrid

    Neus Sanz:"Verujem da ce "Brod" trajati jos pet godina" Empty Re: Neus Sanz:"Verujem da ce "Brod" trajati jos pet godina"

    Počalji od Pavle Pon Mar 07, 2011 6:15 pm

    Slazem se.. Bilo bi mnogo dobro da El Barco traje toliko i da nastavi sa ovakvim zanimljivim epizodama :D

    Sponsored content


    Neus Sanz:"Verujem da ce "Brod" trajati jos pet godina" Empty Re: Neus Sanz:"Verujem da ce "Brod" trajati jos pet godina"

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Čet Mar 28, 2024 10:55 pm