EL BARCO SERBIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Hey the new member is hire!!! :)

    *Tin@*
    *Tin@*
    Urednik
    Urednik


    Broj poruka : 52
    Datum upisa : 19.02.2011

    Hey the new member is hire!!! :) Empty Hey the new member is hire!!! :)

    Počalji od *Tin@* Sub Feb 19, 2011 11:41 pm

    Ja sam Tina...Obozavam da gledam serije,slusam muziku,citam knjige...Obozavam Spaniju i Spanski jezik :D Sto se tice serija neke od omiljenih su mi LHDP,LosSerrano,Un Paso Adelante,Karabudjan,El barco,Rebelde itd.Od muzike slusam sve,od spanskih izvodjaca volim Luisa Fonsija,David Bisbal ima dobrih pesama,Fran Pereu,grupa Pignoise ima odlicne albume idr.A od knjiga sada mi je omiljena Tri metra iznad neba(3MSC) i cela Twilight saga..Od spanskih glumaca obb Huga Silvu i Maria Casasa,kao i Aleja Saurasa i Victora Eliasa...Od filmova koje volim,e pa njih stv. ima mng ali npr.Step up(svi),Mentiras y Gordas,3MSC(jos uvek nije izasla ova nova spanska verzija u kojoj glumi Mario,nju jedva cekam da odgledam i po traileru se vidi da je odlican,a gledala sam italijansku verziju sa spanskim prevodom i film je extra...) :D
    Ja se raspisala,pa toliko.... 28
    Pavle
    Pavle
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 623
    Datum upisa : 17.02.2011
    Lokacija : Madrid

    Hey the new member is hire!!! :) Empty Re: Hey the new member is hire!!! :)

    Počalji od Pavle Ned Feb 20, 2011 1:22 am

    Dobrodoslaaa!!
    Sanja94
    Sanja94
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 1386
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 30

    Hey the new member is hire!!! :) Empty Re: Hey the new member is hire!!! :)

    Počalji od Sanja94 Ned Feb 20, 2011 11:29 am

    Dobrodošla........ hvala na registraciji.....
    Odmah ću te oraspoložiti jer ću ti reći da ću čim se pojavi španska verzija 3msc, prevešću je.
    A možeš da gledaš i italijansku verziju sa prevodom... nađi na sajtu titlovi.
    Pozzz i još jednom hvala ti na registraciji.
    *Tin@*
    *Tin@*
    Urednik
    Urednik


    Broj poruka : 52
    Datum upisa : 19.02.2011

    Hey the new member is hire!!! :) Empty Re: Hey the new member is hire!!! :)

    Počalji od *Tin@* Ned Feb 20, 2011 1:19 pm

    Hvala Pavle... :D

    Hvala...Ma sto se tice spanske verzije 3MSC meni ne treba(jer znm spanski),meni je samo da izadje film...Ali lepo je imati prevod ovako kad skinem pa kad mi dodje neka drugarica i hoce da gleda...A sto se tice italijanskog veca sam ga odgledala samo je bilo malo teze posto je spanski prevod,a brzo se pomeri pa sam morala da stavljam pauze dok sve procitam,ali skinucu i srpski prevod pa cu jos jednom da pogledam...Hvala... :D

    Sponsored content


    Hey the new member is hire!!! :) Empty Re: Hey the new member is hire!!! :)

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Uto Mar 19, 2024 3:40 am