EL BARCO SERBIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Holaaa ;)

    Pavle
    Pavle
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 623
    Datum upisa : 17.02.2011
    Lokacija : Madrid

    Holaaa ;) Empty Holaaa ;)

    Počalji od Pavle Čet Feb 17, 2011 7:06 pm

    Zdravo svimaaa.. Ja sam Pavle,iz Beograda sam.. Obozavam spanski,Spaniju i sve vezano za tu zemljuu :) Volim LHDP,Serranove,El Barco i film Tres metros sobre el cielo.. Idem na glumu i jednog dana nameravam njome da se bavim.. Pevanje mi je hobi :D Mario Casas mi je omiljeni glumac 909
    Govorim engleski,spanski i ruskii :) (ne perfektno naravno,sve jos uvek ucim xD)
    I pisao bih ja jos dosta ovako al me mrzi.. Pa ako bas morate pitajte nesto.. Salim se naravnoo.. Pitajte slobodno :D

    P.S. Na ovaj forum sam naisao dok sam trazio prevod za 2. epizodu.. xD I jos uvek nisam nasao.. Al nema veze :D
    Sanja94
    Sanja94
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 1386
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 30

    Holaaa ;) Empty Re: Holaaa ;)

    Počalji od Sanja94 Čet Feb 17, 2011 7:20 pm

    Pre svega dobro mi došao, drago mi je što voliš Španiju, isti slučaj je sa mnom. Nadam se da ćeš nas posećivati i da ćeš se zabaviti.
    Ps: ako znaš kojim slučajem gde mogu da skinem film TRES METROS SOBRE EL CIELO, pliz mi kaži ili preko pp pošalji link jer treba da prevedem film.

    Prevod možeš naći na ovom forumu što se tiče serije El Barco, preveli smo do 3 epizode, uskoro će 4 i 5. A možeš i na sajtu titlovi.com
    Pavle
    Pavle
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 623
    Datum upisa : 17.02.2011
    Lokacija : Madrid

    Holaaa ;) Empty Re: Holaaa ;)

    Počalji od Pavle Čet Feb 17, 2011 7:46 pm

    Hvala puno na dobrodoslicii !!

    I ja trazim 3 METROS SOBRE EL CIELO i cim nadjem postavicu obecavam.. Valjda je jos uvek rano da ga postave ili otkud znam.. Samo znam da ne mogu jos mnogo da cekam da ga skinem.. Nasao sam prevod,hvalaa.. 909 Nego imam jedan mali problem al to cu ti poslati kao PM da ne spamujem ovde..

    I jos nesto.. Forum mi se mnogo svidja.. I voleo bih da zazivi.. Racunajte na mene sto se tice poseta!! I svaka cast za prevodee..!!
    Sanja94
    Sanja94
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 1386
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 30

    Holaaa ;) Empty Re: Holaaa ;)

    Počalji od Sanja94 Čet Feb 17, 2011 7:50 pm

    Jao nema na cemu... hvala ti puno na svemu... a ja ti obecavam da cemo se potruditi da na vreme prevodimo...
    Pavle
    Pavle
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 623
    Datum upisa : 17.02.2011
    Lokacija : Madrid

    Holaaa ;) Empty Re: Holaaa ;)

    Počalji od Pavle Čet Feb 17, 2011 7:57 pm

    hehe.. Stvarno radite veliki posao.. Kad naucim jos malo spanski mozda i ja budem prevodio nestoo.. :D Poslao sam ti PM poruku pa ako imas vremena odgovori ;)
    Sanja94
    Sanja94
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 1386
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 30

    Holaaa ;) Empty Re: Holaaa ;)

    Počalji od Sanja94 Čet Feb 17, 2011 8:03 pm

    Odgovorila.... veruj mi ništa nije komplikovano.... što se tiče prevođenja.... brzo ćeš ti to da naučiš, kao što sam i ja.
    Pavle
    Pavle
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 623
    Datum upisa : 17.02.2011
    Lokacija : Madrid

    Holaaa ;) Empty Re: Holaaa ;)

    Počalji od Pavle Čet Feb 17, 2011 8:57 pm

    Haha.. Stvarno se nadam.. Meni kad neko pokaze kako se radi odmah zapamtim ali do sada mi net nikada nije pomogao da naucim nesto da koristim.. Uglavnom sam proucavam,a za to sada nemam bas vremena :D Videcemoo D:
    Sra Luna
    Sra Luna
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 28
    Datum upisa : 01.02.2011
    Godina : 38

    Holaaa ;) Empty Re: Holaaa ;)

    Počalji od Sra Luna Čet Feb 17, 2011 10:22 pm

    Dobrodošao.
    Uvek je lepo videti da se naši ljudi interesuju i za ovakve serije i filmove,pogotovo mlađe generacije.
    Pozz
    Pavle
    Pavle
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 623
    Datum upisa : 17.02.2011
    Lokacija : Madrid

    Holaaa ;) Empty Re: Holaaa ;)

    Počalji od Pavle Sub Feb 19, 2011 4:51 pm

    Pa hvala... Mene su oduvek zanimale ovakve serije i naravno sve vezano za spaniju :D

    Sponsored content


    Holaaa ;) Empty Re: Holaaa ;)

    Počalji od Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je Uto Mar 19, 2024 5:08 am