EL BARCO SERBIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Mario Casas i Blanca Suárez na naslovici časopisa Ragazza

    Nena87pk
    Nena87pk
    Pisac
    Pisac


    Broj poruka : 51
    Datum upisa : 11.01.2011
    Godina : 36
    Lokacija : Neverland

    Mario Casas i Blanca Suárez na naslovici časopisa Ragazza Empty Mario Casas i Blanca Suárez na naslovici časopisa Ragazza

    Počalji od Nena87pk Sre Feb 02, 2011 6:01 pm

    Mario Casas i Blanca Suárez na naslovici časopisa Ragazza Jsg854

    Zdravo, šta vas je nateralo da prihvatite vaše uloge u "Brodu", vašem novom televizijskom projektu?
    Blanca: Nije bilo ničega da bih odbila. Oduševila me je priča a i ako ćemo iskreno jako sam želela da radim sa Mariom.
    Mario: Meni se desilo isto to. Moj lik je jako lep i snimanje na otvorenom moru me je jako privlačilo.

    I vaši likovi, hoče li proživeti jednu lepu ljubavnu priču?
    Blanca: Recimo da ćemo imati jako blizak odnos, ha ha ha.
    Mario: Da, biće tog "feeling-a" od samog početka, ali će ići polako, nije nešto što može da se vidi od prve epizode.

    Takođe vas očekuje premijera filma Carne de neón, jednog veoma riskantnog filma, naročito za tebe Mario...
    Mario: Moja uloga je uloga Ricky-a, i možda je i najrealističnije, jer su ostali likovi kao iz stripa. Osim toga snimali smo u Argentini i to je bilo odlično.

    Šta biste izdvojili jedno kod drugog kao glumaca?
    Blanca: Mario je jedan super jednostavan momak, koji radi od srca. Od najboljih trenutno!
    Mario: Ja sam ubeđen da će o njoj dosta da se priča. Poznajem je već nekoliko godina i uopšte se nije promenila. Imam jako veliku sreću da radim sa njom. Biće jedna od velikih.

    Kakve komplimente delite jedno drugom! I kao osobe, šta vam se najviše sviđa?
    Mario: To što je jedna jako slatka devojka. Svaki put je sve lepša iznutra.
    Blanca: Za mene, Mario ima ogroman kvalitet, drug mi je i saradnik i oduševljava me njegova iskrenost.

    Blanca, ti si upravo sarađivala sa Pedrom Almodovarom. Kakvo je bilo iskustvo?
    Blanca: Iskreno, sve je išlo jako brzo, i zapravo, u početku nisam ni verovala, ali bilo je fenomenalno. Naučila sam dosta toga.

    Čime volite da se bavite kada ne radite?
    Mario: Imam običaj da idem u teretanu, da budem sa prijateljima i porodicom. Ne znam, ja sam prilično kućni tip. Jako volim da ostanem u kući i gledam filmove ili serije.
    Blanca: Ja se i dalje držim svojih prijatelja koje imam celog života i obožavam da pričam sa njima o njihovim stvarima, ne toliko o mojoj karijeri ili o glumi. I takođe da idem u kupovinu, u bioskop...

    Imate li još projekta na vidiku?
    Blanca: Imam jedan u februaru, ali još ne mogu da kažem puno. U pitanju je koprodukcija sa Kinom, i iako ja ne idem čak tamo, veoma sam oduševljena projektnom.
    Mario: U ovom trenutku sam prilično skoncentrisan na "Brod", snimili smo već sedam epizoda. Na leto kreće Tengo ganas de ti, opet sa Mariom Valverde, i moguće je da će se na proleće pojaviti još jedan filmski projekat. Iskreno imam želju da radim jako različite stvari.

    Izvor: ZEB
    Prevod: Nena87pk

      Sada je Pet Mar 29, 2024 8:46 am